یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509
  • خانه
  • اخبار
  • جامعترین سایت دانلود سوالات مدارس (گاما) راه اندازی شد.

جامعترین سایت دانلود سوالات مدارس (گاما) راه اندازی شد.

انتشار 02 دی 1393
دیدگاه ها دیدگاه‌ها برای جامعترین سایت دانلود سوالات مدارس (گاما) راه اندازی شد. بسته هستند
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

نبود ایده ! نبود خلاقیت ! هر کدام از این ها به تنهایی میتواند باعث شکست یا پیروزی یک پروژه طراحی سایت باشد.متاسفانه در کشور ما اکثر کسانی که اقدام به راه اندازی یک وب سایت میکنند بجای الگو برداری از سایتهای دیگر فقط اقدام به کپی برداری محض نموده و شاید این تفکر حلقه گم شده صنعت آی تی کشور ما باشد.در این گیرو دار هستند کسانی که با استفاده از خلاقیت و با نگرشی درست به اوضاع وب کشور دست به اقداماتی جالب و در خور تحسین میزنند از نمونه این سایتها میشود به پرتال جامع گاما(گنجینه آموزشی مدارس ایران) اشاره کرد که توانسته در عرض کوتاهی از عمر خویش توجه خیلی از اهالی فن را به خود معطوف کند!

اما جامع ترین سایت دانلود سوالات مدارس ایران (گاما) چیست؟

وب سایت گاما، سامانه جامعی برای گردآوری و عرضه مجموعه سولات طراحی شده توسط معلمان عزیز در سراسر ایران سرافراز فراهم نموده است. در این وب سایت، معلمان گرامی می‌توانند نمونه سوالات امتحانی و محتوای آموزشی طراحی شده توسط خود را با دانش‌آموزان، مدارس و سایر همکاران فرهنگی به اشتراک بگذارند. به منظور دسترسی عمومی در سطح سازمان آموزش و پرورش کشور به توان علمی و آموزشی معلمان محترم و توسعه عدالت آموزشی در سطح کشور بیشتر خدمات این سامانه رایگان است. با این حال برای حمایت از دبیران زحمتکش و ایجاد انگیزه برای مشارکت فعال در تولید محتوای گنجینه آموزشی فقط در صورت تمایل دانش آموزان و مدارس برای عضویت ویژه تعرفه ناچیزی به صورت سالیانه دریافت می‌گردد.​

مختصری توضیحات  درباره چگونگی ساخت گاما :

با تهیه چهارچوب و پروپوزال پروژه  توسط کارفرما و تحویل اسناد به پدیده استارت کار از حدود 4 ماه پیش زده شد.برای تهیه گاما حدود 7 نفر از کارکنان شرکت شامل : مدیر پروژه .3 نفر برنامه نویس.1 نفر گرافیست .1 نفر سئو کار.1 نفر مسئول ui مسئولیت پیاده سازی طرح را بر عهده گرفتند .از لحاظ فنی نکته قابل توجه پیاده سازی سایت طبق آخرین متد برنامه نویسی پیشرفته (متد mvc  و فریم ورک codeigniter) می باشد که در نوع خود قابل رقابت با بهترین وب سایتهای کشور میباشد.

و در آخر :

از همکاری و صبوری زیاد دوست خوب و استاد عزیز آقای نادری در طول پروژه  که خود کارفرمای سایت هم بودند تشکر ویژه کرده و برای ایشان آرزوی موفقیت میکنیم.

لطفا برای وارد شدن به وب سایت روی لینک زیر کلیک کنید :

www.gama.ir

 

 

 

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

مشاوره کسب و کارهای آنلاین مشاوره کسب و کارهای آنلاین مقالات

پدیده تجارت

17 مرداد 1396

دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها برای جامعترین سایت دانلود سوالات مدارس (گاما) راه اندازی شد. بسته هستند

پشتیبانی آنلاین است
ارسال در واتساپ