یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509
  • خانه
  • اخبار
  • طراحی وب سایت اختصاصی arastation کشور چین به پدیده واگذار شد.

طراحی وب سایت اختصاصی arastation کشور چین به پدیده واگذار شد.

انتشار 13 بهمن 1392
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

کشور چین پرجمعیت ترین کشور دنیا با 1.3 میلیارد نفر سکنه می باشد. از هنگام اجرای اصلاحات اقتصادی در چین برای پی ریزی یک اقتصاد مدرن , چین یکی از سریع ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته است. این کشور هم اکنون بزرگترین صادرکننده و دومین وارد کننده ی بزرگ کالا است.

جالب آنکه بحث فیلترینگ در این کشور به شدت اعمال می شود و حتی جستجوگر گوگل هم در این کشور فیلتر است! در بحث تجارت الکترونیک و طراحی سایت برای کشورهای خارجی نکته قابل اهمیت توجه به بحث بومی شناسی و فرهنگسازی آن کشور است.

در سفارش جدیدی که طراحی وب سایت اختصاصی arastation برای کشور چین است این نکات حتما رعایت می شود:‌ نظر کارفرمایان ما در کشور چین بدین گونه است که سایت محلی باشد برای معرفی کارخانه ها و فروشگاه ها تا از این طریق بتوانند سهم بیشتری از مراودات تجارت الکترونیک را به خود اختصاص دهند . با توجه به نوع درخواست و امکانات خواسته شده ما این سایت را به شکل کاملا اختصاصی و از پایه کدنویسی خواهیم کرد. این وب سایت قابلیت و امکانات سایت معروف علی بابا را در سطح محدودتر دارا خواهد بود. زمان انجام این پروژه 40 روز کاری و یک تیم 5 نفره از کارشناسان و کدنویسان پدیده مسئول انجام این پروژه خواهد بود.

 

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

بهینه سازی وبسایت ( SEO ) بهینه سازی وبسایت ( SEO )

پدیده تجارت

19 آذر 1391

دوره آموزشی وردپرس ویژه شهریور۹۶ دوره آموزشی وردپرس ویژه شهریور۹۶

پدیده تجارت

01 شهریور 1396

دیدگاه کاربران

0