یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36644146

پنل پیامک ارسال به شماره های بلک لیست

انتشار 03 مرداد 1395
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

تمامی پنل های پیامک از خطوط مجازی برای ارسال استفاده می کند که این خطوط به اصطلاح خطوط تبلیغاتی می باشد و اصولا برای استفاده های تبلیغاتی استفاده می شوند.ولی برخی از مشاغل و اصناف پنل پیامک را صرفا جهت اطلاع رسانی به مشتریان و یا کارمندان خود نیازدارند.

خطوط همراه اول که پیامک های تبلیغاتی خود را بلاک کرده باشند(شماره های بلاک شده) از خطوط تبلیغاتی پیامک برایشان ارسال نخواهد شد و به گوشی آنها نخواهد رسید . این مساله برای مشاغل ذکر شده در بخش بالا مناسب نمی باشد , با این حال دو راه حل جهت رفع این مساله وجود دارد که در بخش زیر شرح آنها آمده است:

راه حل اول فرآیند خدماتی کردن خط اختصاصی پنل: این فرآیند برای خطوط اختصاصی با تمامی پیش شماره ها قابل انجام بوده است (افراد,اصناف و شرکتهای حقوقی قادر به خدماتی کردن خط اختصاصی خود می باشند), ولی در حال حاضر تا تاریخ 95/07/01 مخابرات این فرآیند را انجام نخواهد داد و همچنین بر اساس تجربه , انجام این فرآیند حداقل 30-40 روز زمان خواهد برد.

راه حل دوم پنل پیامک ارسال به شماره های بلک لیست: در این میان پنل های پیامکی موجود می باشند که از طریق آنها می توانید به تمامی مشتریان خود پیامک ارسال کنید و حتی به شماره های بلاک شده نیز پیامک ارسال خواهدشد. اینگونه پنل ها با استفاده از خطوط عمومی رند, ارسال های شما را انجام خواهند داد و کمک شایانی به شرکتها,ارگانها و افراد برای اطلاع رسانی به مشتریانشان خواهد کرد.

 

امکانات پنل پیامک ارسال به شماره های بلاک شده:

 

ردیف امکانات c3
1 ارسال پیام تکی دارد
2 ارسال پیام گروهی دارد
3 ورودی اکسل دارد
4 دفترچه تلفن دارد
5 ورودی از دفترچه تلفن دارد
6 گزارش پیامک های ارسالی دارد
……. هزینه ارسال هر پیامک تک بخشی 14
هزینه 1ساله+ پشتیبانی 150,000

 

درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

سال 1396 مبارک سال 1396 مبارک

پدیده تجارت

01 فروردین 1396

استخدام برنامه نویس اندروید در اصفهان استخدام برنامه نویس اندروید در اصفهان

پدیده تجارت

30 اردیبهشت 1393

دیدگاه کاربران

0