یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509
  • خانه
  • اخبار
  • پروژه توسعه اپلیکیشن آموزشی مهندس پاک نیت به پدیده واگذار شد.

پروژه توسعه اپلیکیشن آموزشی مهندس پاک نیت به پدیده واگذار شد.

انتشار 18 دی 1396
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

هنگامی که یک نرم افزار یا یک اپلیکیشن اندروید ساخته شد، برای اینکه این اپلیکیشن یا نرم افزار در رقابت با دیگر رقبای خود در این زمینه باشد و به نوعی بیشتر از قبل با کاربر خود ارتباط داشته باشد و رابطه ی تعاملی میان آن ها افزایش یابد، نیاز به دو چیز دارد: توسعه و پشتیببانی.

 

توسعه اپلیکیشن آموزشی یا Develope برای پیشرفت روزافزون و پشتیبانی برای جلوگیری از مشکلات احتمالی مورد بحث است.

 

به عنوان مثال تلگرام را درنظر بگیرید که تاکنون نسخه های متعددی از آن تولید شده و در هر نسخه از آن امکانات بیشتری افزوده و از باگ ها و خطاهای آن کاسته است. سازندگان تلگرام ابتدا برای رسیدن به این هدف نلگرام را توسعه داده اند و آن را دارای قابلیت پشتیبانی گذاشته اند. شاید از خودتان بپرسید که پشتیبانی برای چه کاری نیاز است؟ بدیهی است که پشتیبانی امر مهمی محسوب می شود از آن جا که اگر مشکلی در اپلیکشین بوجود آمد و شما قصد رفع آن را داشتید بتوانید به سرعت آن را شناسایی و رفع کنید.همین موضوع باعث کاربردی تر شدن و همچنین افزایش بازدید از اپلیکیشن شما و در نهایت موفقیت آن می شود.

 

موضوع بعدی که باید به آن توجه کرد این است که هر اپلیکیشن در نخستین باری که تولید می شود شاید از عهده ی انتظارات بر نیامده و همین مساله باعث از دست رفتن کاربر و بازدید برای آن اپلیکیشن شده که یک امتیاز منفی برای آن نرم افزار محسوب می شود. برای جلوگیری از پیشامد چنین رخدادی توسعه و ارتقا اپلیکیشن بهترین روش ممکن می باشد.

 

نکته ی دیگر در بحث توسعه و پشتیبانی، اثبات خلاقیت شما به کاربر می باشد. به این منظور که کاربر هنگامی که نسخه های بعدی اپلیکیشن شما را می بیند متوجه تغییرات این نسخه ها با نسخه ی اول شده و زمانی که پیشرفت های حاصل شده را در آن ببیند، متوجه اتفاق بسیار خوبی برای گسترش اپلیکیشن شما می شود. از طرفی دیگر، وقتی خطاهای احتمالی که ممکن است در نسخه اول اپلیکیشن شما به وضوح دیده می شد ولی در نسخه های جدیدتر اصلاح شده باشند،  قدم بزرگی به سمت موفقیت برخواهید داشت.

 

در جلسه ای که در دفتر شرکت طراحی سایت پدیده تجارت واقع در اصفهان برگزار شد.پروژه ی توسعه ی اپلیکیشن مهندس پاک نیت به شرکت پدیده تجارت واگذار شد.

 

 

 

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

آموزش تجارت الکترونیک آموزش تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

11 تیر 1392

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان مقالات

پدیده تجارت

30 خرداد 1393

دوره ورک شاپ UI در اصفهان دوره ورک شاپ UI در اصفهان

پدیده تجارت

12 مهر 1393

دیدگاه کاربران

0

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها