یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509

با ما تماس بگیرید ...

تا پایان پروژه در کنار شماییم !

شرکت پدیده تجارت جاویدان با نام تجاری شرکت پدیده, فعالیت خود را در زمینه ی برنامه نویسی وب سایت و اپلیکیشن از سال 1389 آغاز کرد و از سال 1390 با اخذ مجوز از اتحادیه کامپیوتر و سازمان امور مالیاتی کشور فعالیت خود را بصورت کاملا رسمی (شماره ثبت 46249) آغاز کرده است.

مجموعه پدیده متشکل از دو تیم تخصصی برنامه نویسی شامل : تیم طراحی وب سایت و طراحی نرم افزار بوده و در هر کدام از این تیم ها بالغ بر 10 نفر برنامه نویس,گرافیست و …. فعالیت می کنند.

فعالیت رسمی و همراه با مجوز از سازمان های مربوطه, نقطه ی اطمینانی برای مشتریان عزیزمان در طی این سالها برای اعتماد و اطمینان به ما بوده است و همین رویه باعث داشتن پروژه های مختلف از شهرهای مختلف کشور و حتی انجام پروژه با کارفرمایان کشورهای دیگر شده است.

دید مجموعه پدیده از زمان تاسیس آن به شعار “آینده از آن کسب و کارهای آنلاین است” بوده است و از آن زمان واقف بوده ایم که کسب و کارهای سنتی بایستی به سمت و سوی آنلاین شدن قدم بردارند و به همین خاطر تیم پدیده در تمام مسیر, راهنما و مشاوره شما عزیزان خواهد بود تا همزمان با راه اندازی سامانه های آنلاین شما, بتواند بهترین مشاوره ها در زمینه کسب و کار آنلاین و مباحث دیجیتال مارکتنیگ و سئو که بخش های پایه ای و اساسی پس از راه اندازی سامانه آنلاین می باشد را به بهترین کیفیت به شما ارائه کند.

چرا ورود به دنیای کسب و کار آنلاین؟

آیا میدانید تا کنون (مارچ 2022 ) تعداد 1.93 بیلیون وب سایت آنلاین در فضای مجازی وجود دارد ؟ آیا میدانستید در هر دقیقه بالغ بر 3.8 میلیون کلمه در گوگل سرچ می شود؟ (منبع: سایت SEOTribunal.com) تا کنون حتما شما یا عضوی از اعضای خانوادتان از فروشگاه های های آنلاین خریدی انجام داده اید و یا کلمه ای را برای رسیدن به نیازتان در گوگل (اینترنت) سرچ کرده اید, این خود نشان دهنده گستردگی فضای مجازی و آنلاین در زندگی روزمره همه مردم است. حدود 5-6 سال گذشته کسب و کارهای سنتی رونق نسبتا خوبی داشتند و کسب و کارهای آنلاین, آرام آرام شروع به رشد و ترقی در بین مردم کردند ولی اکنون لازمه ی اولیه ی شروع هر کسب و کار و یا تداوم آنها, راه اندازی شعبه ی آنلاین می باشد. شاید جزو دسته افرادی باشید که اکنون در فکر راه اندازی کسب و کار جدیدی باشید و یا جزو دسته افرادی باشید که چندین سال است دارای کسب و کار هستید, در هر دو مورد شما در ابتدای مسیر نیازمند داشتن یک وب سایت هستید تا بتوانید برند خود را معرفی کنید, خدمات خود را معرفی کنید و یا محصولات خود را معرفی کنید و مردم شهر, استان و کشور بتوانند از خدمات و یا محصولات شما استفاده و خرید کنند. برخی دیگر از افراد هستند که در ذهن خود ایده هایی برای راه اندازی در سر دارند مانند : یک فروشگاه خاص, یک بازی موبایل خاص, یک نرم افزار خاص که به این موارد استارتاپ گفته میشود که شما با راه اندازی و تبلیغات این چنین سیستم ها می توانید درآمدزایی فوق العاده ای داشته باشید. همه ی این موارد وابسته به داشتن شعبه ی آنلاین برای هرچه بیشتر دیده شدن و نداشتن محدودیت جغرافیایی در فضای مجازی هستند.

پدیده تجارت از سال 1389 تا کنون از زبان موسس آن

از سال 1386, زمانی که هیچ یک از وب سایت های اینترنتی مانند فروشگاه های اینترنتی و آنلاین شاپ ها به حد اکنون رشد نداشتند با راه اندازی وب سایتی فروشگاهی به نام پارس بوک, شروع به کسب درآمد ازطریق فروش جزوات کارشناسی ارشد به کل کشور ایران کردم و دیگر هیچ محدودیت جغرافیایی برای کسب و کار من وجود نداشت. پس از گذشت 2 سال, به فکر ثبت رسمی برند پدیده تجارت تحت عنوان "شرکت پدیده تجارت جاویدان (شماره ثبت 46249)" شدم و برند پدیده کار خود را با تعداد 3 نفر سرمایه انسانی پس از ثبت آن در سال 1390 آغاز کرد. از آن سال با عضویت رسمی در اتحادیه کامپیوتر اصفهان توانستیم مهر رسمیت و نقطه ی اتکای بیشتری برای اعتماد شرکتها, سازمان ها و مشتریان عزیزمان داشته باشیم.

و هم اکنون با بیش از 11 سال سابقه فعالیت رسمی در استان اصفهان برای همشهریان عزیز و کار با دیگر شهرهای کشور اعم از شهرهای: تهران, ارومیه, زاهدان, خوزستان و ...., و حتی مشتریان عزیزمان در کشورهای دیگر مانند: آمریکا, آلمان, کانادا و استرالیا و تیمی بالغ بر 30 نفر سرمایه انسانی و متخصص در زمینه های مختلف برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ, افتخار همکاری با برندهای بزرگ کشور و مشتریان بزرگواری را داشته ایم.

افتخار همکاری با برندهای معتبر

در راستای فعالیت 11 ساله خود توانسته ای در افتخارات خود, همکاری با برند های مختلف در ایران و خارج از کشور رو داشته باشیم و از مشتریان خود به خاطر انتخابشان سپاسگزار باشیم.

تیم پدیده از اولویت ها تا تحقق چشم اندازها

از اولویت های پدیده مساله جلب رضایت مشتریان بوده و خواهد بود. داشتن انعطاف در ارتباط با مشتریان و عمل به قراردادهای کاری بسته شده با آنها جهت جلب رضایت و اعتماد بیشتر آنها. "آینده از آن کسب و کارهای آنلاین است" فلسفه این شعار اختصاصی پدیده چیست؟ این شعار از ابتدای تاسیس پدیده, شعار اختصاصی برند پدیده بوده و هست و این همان چشم انداز تیم پدیده است : کمک به تمامی کسب و کارها برای راه اندازی کسب و کار آنلاین و همچنین همراهی آنها برای توسعه و فروش بیشتر در این راستا در جلسات مشاوره ای, بهترین مشاوره ها در راستای نوع کسب و کار و ایده ی مورد انتظار به همگان ارائه می شود.

نحوه انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

یکی از اولین مواردی که بایستی به طور ویژه در انتخاب شرکت برنامه نویسی و یا آژانس دیجیتال مارکتینگ خود به آن دقت داشته باشید, در اولویت اول سابقه آن شرکت اولین المانی که بایستی حتما مدنظر قرار دهید, هرچقدر سابقه فعالیت یک شرکت بالاتر باشد مسلما پروژه های بیشتری پیاده سازی کرده است و همچنین تجربه و تخصص بیشتری در آن بازار پیدا کرده است و این راه حل اول برای داشتن یک قرارداد موفق مابین شما و کارفرمایتان خواهد بود. و دومین موردی که در انتخاب می تواند به شما کمک کند, مشاهده نمونه کارهای آن شرکت می باشد.

چرا استفاده از خدمات پدیده تجارت ؟

شاید این سوالی باشد که برایتان پیش بیاید و بخواهید بدانید از بین طیف گسترده ی شرکت های برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ چرا سفارش به پدیده تجارت؟ در ابتدا شما را دعوت میکنم که بخش " پدیده تجارت از سال 1389 تا کنون" را مطالعه کنید. همچنین از بخش نمونه کارها می توانید وب سایتها و اپلیکیشن های طراحی شده را مشاهده و یا اگر درخواست شرکت در دوره های آموزش ما را دارید با مراجعه به صفحه آموزش مورد نظر خود می توانید هنرجویانی که افتخار ارائه آموزش به آنها را داشته ایم ملاحظه کنید.