یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509

ابزار های مدیریت اینستاگرام

انتشار 20 فروردین 1401
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

تاثیرشبکه های اجتماعی یک دهه پیش ، بر نحوه زندگی ، تجارت و معاشرت ما غیرممکن بود. و چه شما عاشق شبکه های اجتماعی باشید و چه مخالف باشید ، حقیقت این است که به این زودی ها از بین نمی رود. شبکه های اجتماعی همچنین برای عکاسان ، صاحبان مشاغل و بلاگرها که از آن برای به اشتراک گذاشتن داستان ها ، محصولات یا تصاویر بصری با یک جامعه وسیع استفاده می کنند ، فوق العاده مفید است. اگر شما در این دسته قرار می گیرید ، به احتمال زیاد از ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی برای سهولت زندگی آنلاین خود استفاده می کنید. خوشبختانه ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی وجود دارد که به شما در برنامه ریزی پست ها ، طراحی پست ها و مدیریت تجزیه و تحلیل کمک می کند. اکثر آنها نسخه های رایگان و نسخه های پولی دارند و حتی vpn  نیاز دارند، بنابراین می توانید آنها را امتحان کنید و ببینید آیا برای شما کار می کنند یا خیر. در اینجا تعدادی ازبهترین برنامه های مدیریت اجتماعی برای شما به اشتراک گذاشتیم که زندگی آنلاین شما را آسان تر می کند.

بهترین ابزار رایگان مدیریت شبکه های اجتماعی

تقریباً همه ابزارهای رایگان مدیریت شبکه های اجتماعی دارای نسخه پولی نیز هستند. در اینجا برنامه هایی وجود دارد که بدون نیاز به هزینه خوب کار می کنند.

1. Facebook Creator Studio: پست ها و تجزیه و تحلیل های فیس بوک را پیگیری کنید.

اگر زمان زیادی را در فیس بوک می گذرانید ، Creator Studio یکی از بهترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی موجود است. با استفاده از آن ، می توانید پیش نویس هایی ایجاد کنید ، پست ها را برنامه ریزی کنید ، پیامها را بخوانید و به آنها پاسخ دهید و تجزیه و تحلیل خود را در فیس بوک مشاهده کنید تا به درک بهتر مخاطبان کمک کند. اگر بیش از یک صفحه فیس بوک را مدیریت می کنید ، این امر بسیار مفید است.

2. Hootsuite: بهترین برنامه رایگان برای کاربران غیرحرفه ای

Hootsuite یک ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی قوی است که می توانید از آن برای ایجاد ، برنامه ریزی و نظارت بر بسترهای شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید. برنامه رایگان Hootsuite به شما امکان می دهد از دو حساب اجتماعی استفاده کنید ، بنابراین برای کاربران معمولی بهترین است. Hootsuite روشی ساده برای شبکه های اجتماعی دارد و استفاده از این برنامه بسیار آسان است

3.Later: ابزار زمان بندی رایگان برای سیستم عامل های متعدد

برنامه Later به شما امکان می دهد پست ها را برای چندین سیستم عامل اجتماعی در یک مکان مدیریت و برنامه ریزی کنید. برای اینستاگرام ، می توانید محتوای تولید شده توسط کاربر را از حساب هایی که از هشتگ های خاصی استفاده می کنند پیدا کنید ، محتوای خود را طراحی و برنامه ریزی کرده و حتی استوری های اینستاگرام خود را برنامه ریزی کنید. نسخه رایگان Later به شما امکان دسترسی به مجموعه ای از سیستم عامل های اجتماعی را می دهد که شامل Instagram ، Facebook ، Twitter ، Pinterest و TikTok می شود. تعداد پست هایی که می توانید در یک ماه ایجاد کنید را محدود می کند.

تجزیه و تحلیل برای اینستاگرام: افزایش تعامل در اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام همیشه در حال تغییر است و پیگیری آنچه کار می کند و چه چیزی مشکل است. تجزیه و تحلیل برای اینستاگرام به شما امکان می دهد تا پیروان خود را درک کنید تا بتوانید با حساب هایی که بیشترین اهمیت را دارند ارتباط برقرار کنید. با تجزیه و تحلیل برای اینستاگرام ، می توانید طرفداران مخفی خود ، جذاب ترین دنبال کنندگان خود و کسانی را که دنبال کرده اید اما شما را دنبال نمی کنند ، پیدا کنید. در حالی که این یک برنامه مفید است ، نسخه رایگان شامل تبلیغات است و بسیاری از تجزیه و تحلیلها تنها با اشتراک پولی در دسترس هستند.

4. Tailwind: تجزیه و تحلیل عالی برای Instagram و Pinterest

مانند بسیاری از برنامه های شبکه های اجتماعی موجود در این لیست ، Tailwind می تواند برای زمانبندی و ارسال پست استفاده شود. اگر حساب تجاری اینستاگرام دارید ، می توانید از tailwind برای دریافت توصیه های زمان بندی و مشاهده آمارهای برتر برای برنامه ریزی تقویم محتوایی خود استفاده کنید. بسیاری از ویژگی های Tailwind به صورت رایگان در دسترس هستند ، اما ارتقاء به اشتراک های ممتاز به شما امکان می دهد به پیشنهادات هشتگ ، پیوند بیوگرافی به طور خودکار به روز شده و حتی عنوان الهام دسترسی داشته باشید.

برترین ابزار برنامه ریزی شبکه های اجتماعی

بسیاری از کاربران اینستاگرام می خواهند بتوانند پست ها و استوری ها را از قبل برنامه ریزی کنند تا مجبور نباشند به طور شبانه روزی به برنامه چسبیده باشند. خوشبختانه ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارند که بر برنامه ریزی پست ها در آینده تأکید زیادی دارند. ما قبلاً در مورد برخی از گزینه های رایگان برای برنامه ریزی بحث کرده ایم ، اما در اینجا می توانید از چند مورد دیگر استفاده کنید.

5. Loomly: برای برنامه ریزی و کار با یک تیم عالی است

یکی از نکات برجسته Loomly این است که چگونه این برنامه به شما امکان می دهد با یک تیم بازاریابی همکاری کنید. این یک ابزار عالی برای وبلاگ نویسان ، تأثیرگذاران و بازاریابان است. با Loomly ، می توانید اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر و LinkedIn را با انتشار خودکار برای پست های ارگانیک و تبلیغات یکسان مدیریت کنید. یک سیستم مدیریت جامعه در برنامه ادغام شده است تا بتوانید با پیروان خود در همه سیستم عامل ها در یک نقطه تعامل داشته باشید.

ابزارهای ارسال و ایجاد ابزار شبکه های اجتماعی مورد علاقه ما

این برنامه ها برای ایجاد پست ها ، گرافیک ها و فیلم های منحصر به فرد قبل از به اشتراک گذاشتن آنها در شبکه های اجتماعی مورد علاقه شما بسیار عالی هستند.

6. Canva: طراحی گرافیکی آسان برای ارسال در شبکه های اجتماعی

Canva یک ابزار طراحی شبکه های اجتماعی بصری است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی طرح های زیبایی برای پست ها ، داستان ها ، بنرها ، تبلیغات و موارد دیگر ایجاد کنید. با Canva Pro ، می توانید یک Brand با قالب ها ، رنگ ها و متن سفارشی ایجاد کنید تا پست های شما همه دارای موضوعی منسجم باشند. پس از ایجاد یک پست در Canva ، می توانید آن را برنامه ریزی کرده و در بسترهای اجتماعی خود منتشر کنید. Canva همچنین دارای کتابخانه عکس و فیلم رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد پست خود استفاده کنید.مطالب مرتبط:راه های افزایش فالوئر در اینستاگرام

7.لایتروم: Adobe Lightroom CC

با کمک این برنامه می‌توانید به ‌صورت حرفه‌ای عکس‌های خود را ویرایش کنید.

طیف گسترده‌ای از ابزارها می‌توانند به شما برای داشتن ویرایش‌هایی جذاب و چشمگیر کمک کنند، این ویرایش‌ها شامل حذف لوگوها و نواقص ناخواسته است تا هماهنگ‌سازی تصویر زمینه و رنگ‌ها به‌طوری‌که با استایل برند شما هماهنگی داشته باشد.

بخش‌های از پیش تنظیم‌شده‌ای نیز برای ایجاد تغییرات سریع و آسان در اینستاگرام در دسترس است. این برنامه برای ویندوز، مک، اندروید و آی‌او‌اس موجود است.

کلام آخر:

 این ابزارها عموما رایگان هستند و در سیستم عامل های . بنابراین در سال 2020 بیشتر از گذشته از ابزارهای مدیریت آیفون و اندروید قابل نصب هستند. اگر ابزاری را می‌شناسید که در لیست ما نیست و می‌توانیم به مقاله‌مان اضافه کنیم حتما معرفی کنید همچنین جهتدوره آموزش مدیریت اینستاگرام در اصفهان و مشاوره با کارشناسان مجرب و با سابقه شرکت پدیده با ما در ارتباط باشیم.

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

برندینگ دیجیتال چیست و چه مزایایی دارد؟ برندینگ دیجیتال چیست و چه مزایایی دارد؟ مقالات برندینگ

پدیده تجارت

04 خرداد 1398

معرفی بهترین کتابخانه های اندروید معرفی بهترین کتابخانه های اندروید مقالات موبایل

پدیده تجارت

24 اسفند 1400

متریال دیزاین چیست؟ متریال دیزاین چیست؟ مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

15 فروردین 1401

اهمیت سیستم مدیریتی وردپرس در طراحی سایت اهمیت سیستم مدیریتی وردپرس در طراحی سایت مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

17 مرداد 1396

نکات مهم طراحی موشن گرافیک اصفهان نکات مهم طراحی موشن گرافیک اصفهان مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

20 آذر 1396

تفاوت پنل ارسال اس ام اس با تبلیغات وایبری تفاوت پنل ارسال اس ام اس با تبلیغات وایبری مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

22 اسفند 1393

طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ در کمترین زمان طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ در کمترین زمان مقالات موبایل

پدیده تجارت

07 تیر 1399

وظایف مدیر پروژه نرم افزاری وظایف مدیر پروژه نرم افزاری مقالات موبایل

پدیده تجارت

25 فروردین 1395

مراحل تبدیل PSD به سایت مراحل تبدیل PSD به سایت مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

16 اردیبهشت 1392

طراحی ربات تلگرامی طراحی ربات تلگرامی مقالات موبایل

پدیده تجارت

18 آبان 1398

مراحل طراحی وب سایت مراحل طراحی وب سایت مقالات برندینگ

پدیده تجارت

07 آذر 1398

معرفی پوشه های وردپرس معرفی پوشه های وردپرس مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

13 آذر 1398

دیدگاه کاربران

0

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها