یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36644146

طراحی سایت رایگان با تمام امکانات!

انتشار 26 اسفند 1391
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

ما در کشوری زندگی می کنیم که مردم آن میل زیادی به استفاده از خدمات رایگان دارند!! در حوزه it بحث طراحی وب سایت رایگان جمله ای است که طرفداران زیادی چه در بین شرکتهای طراح وب و چه در بین مشتریان این حوزه دارد! لازم است قبل از ادامه کمی در مورد طراح وب سایت توضیح دهیم.این حرفه یکی از تخصصی ترین مشاغل دنیا به حساب می آید و تقریبا تمام مردم به شکل مستقیم و یا غیر مستقیم با اینترنت و به طبع آن با  وب سایت سروکار دارند.برای ساخت یک سایت علاوه بر تخصص وافی و کافی به تجربه زیاد هم نیاز است که مسلما مشمول پرداخت هزینه می باشد.اما چرا وب سایت رایگان؟!چرا طراحی سایت رایگان؟! یا حتی طراحی سایت رایگان فارسی ؟با کمی جستجو در وب به این نتیجه رسیدیم که کسانی که به تبلیغ ساخت سایت رایگان در گوگل می پردازند هدفی غیر از انجام این خدمات به شما دارند:

1)یک دسته آن هایی هستند که در مقابل فروش هاست و دامنه به شما اقدام به انجام این عمل آن هم در سطح بسیار مقدماتی نموده اند.

2)یک دسته آنهایی هستند که برداشتشان از طراحی وب سایت جستجو در نت و دانلود قالبهای آماده می باشد که این عزیزان بابت انجام این کار و دادن آن به گفته خودشان هزینه ای دریافت نمی کنند اما در کنار این موضوع به نوعی برای خود و وبسایتشان کسب اعتماد می کنند غافل از این که برای طراحی وب سایت اول باید مشخصات طرح مورد نظر را از مشتری (بنا به سلیقه او) دریافت کرد سپس فایل psd زده شود .بعد این قالب تبدیل به کد Html شده و در مرحله بعد پیاده سازی تکنیکهای روز می باشد که هیچ کدام از این قسمتها در قالب آماده که به شما داده می شود انجام نمی گیرد!!

3)دسته دیگر هم هستند که اقدام به دایرکت کردن نام سایت روی وبلاگ نموده و پس از مدتی کنترل سایت را از مشتریان گرفته و به انواع بهانه ها از آنان هزینه های بالایی دریافت می کنند.همانطور که گفته شد طراحی سایت وبهینه سازی فعالیت علمی.روانشناسی و کاملا تخصصی می باشد که نیاز به توان فنی و تجربه کاری بالایی دارد. از این رو کاری هزینه بر می باشد.

شرکت پدیده تجارت با استفاده از بهترین کارشناسان طراح وب و بهینه سازی و با تجربه ای بالا در این زمینه تا کنون بسیاری از وب سایت های دولتی .شرکتی چه در ایران چه در خارج کشور را طراحی نموده است.

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

آموزش اندروید در شرکت پدیده آموزش اندروید در شرکت پدیده مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

13 آبان 1396

توسعه دهنده وب کیست؟مزایا و معایب آن توسعه دهنده وب کیست؟مزایا و معایب آن مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

21 فروردین 1401

روش های پرسنال برندینگ یا برندسازی شخصی چیست؟ روش های پرسنال برندینگ یا برندسازی شخصی چیست؟ مقالات برندینگ

پدیده تجارت

24 خرداد 1396

نگرشی نو بر بازار طراحی سایت نگرشی نو بر بازار طراحی سایت مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

20 آبان 1393

تفاوت برنامه نویسی سفارشی وب و طراحی وب سایت با CMS تفاوت برنامه نویسی سفارشی وب و طراحی وب سایت با CMS مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

10 شهریور 1393

تاثیر طراحی سایت و شبکه های اجتماعی در افزایش مشتری تاثیر طراحی سایت و شبکه های اجتماعی در افزایش مشتری مقالات برندینگ

پدیده تجارت

08 اسفند 1395

منظور از طراحی اختصاصی سایت چیست؟ منظور از طراحی اختصاصی سایت چیست؟ مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

25 دی 1392

سئو در صفحه چیست؟ سئو در صفحه چیست؟ مقالات سئو

پدیده تجارت

18 اردیبهشت 1399

الزامات طراحی قالب گرافیکی سایت الزامات طراحی قالب گرافیکی سایت مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

19 دی 1396

دیدگاه کاربران

0