یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36644146

طراحی سایت رایگان با تمام امکانات!

انتشار 26 اسفند 1391
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

ما در کشوری زندگی می کنیم که مردم آن میل زیادی به استفاده از خدمات رایگان دارند!! در حوزه it بحث طراحی وب سایت رایگان جمله ای است که طرفداران زیادی چه در بین شرکتهای طراح وب و چه در بین مشتریان این حوزه دارد! لازم است قبل از ادامه کمی در مورد طراح وب سایت توضیح دهیم.این حرفه یکی از تخصصی ترین مشاغل دنیا به حساب می آید و تقریبا تمام مردم به شکل مستقیم و یا غیر مستقیم با اینترنت و به طبع آن با  وب سایت سروکار دارند.برای ساخت یک سایت علاوه بر تخصص وافی و کافی به تجربه زیاد هم نیاز است که مسلما مشمول پرداخت هزینه می باشد.اما چرا وب سایت رایگان؟!چرا طراحی سایت رایگان؟! یا حتی طراحی سایت رایگان فارسی ؟با کمی جستجو در وب به این نتیجه رسیدیم که کسانی که به تبلیغ ساخت سایت رایگان در گوگل می پردازند هدفی غیر از انجام این خدمات به شما دارند:

1)یک دسته آن هایی هستند که در مقابل فروش هاست و دامنه به شما اقدام به انجام این عمل آن هم در سطح بسیار مقدماتی نموده اند.

2)یک دسته آنهایی هستند که برداشتشان از طراحی وب سایت جستجو در نت و دانلود قالبهای آماده می باشد که این عزیزان بابت انجام این کار و دادن آن به گفته خودشان هزینه ای دریافت نمی کنند اما در کنار این موضوع به نوعی برای خود و وبسایتشان کسب اعتماد می کنند غافل از این که برای طراحی وب سایت اول باید مشخصات طرح مورد نظر را از مشتری (بنا به سلیقه او) دریافت کرد سپس فایل psd زده شود .بعد این قالب تبدیل به کد Html شده و در مرحله بعد پیاده سازی تکنیکهای روز می باشد که هیچ کدام از این قسمتها در قالب آماده که به شما داده می شود انجام نمی گیرد!!

3)دسته دیگر هم هستند که اقدام به دایرکت کردن نام سایت روی وبلاگ نموده و پس از مدتی کنترل سایت را از مشتریان گرفته و به انواع بهانه ها از آنان هزینه های بالایی دریافت می کنند.همانطور که گفته شد طراحی سایت وبهینه سازی فعالیت علمی.روانشناسی و کاملا تخصصی می باشد که نیاز به توان فنی و تجربه کاری بالایی دارد. از این رو کاری هزینه بر می باشد.

شرکت پدیده تجارت با استفاده از بهترین کارشناسان طراح وب و بهینه سازی و با تجربه ای بالا در این زمینه تا کنون بسیاری از وب سایت های دولتی .شرکتی چه در ایران چه در خارج کشور را طراحی نموده است.

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

تولید انیمیشن تیزر تبلیغاتی در اصفهان تولید انیمیشن تیزر تبلیغاتی در اصفهان مقالات برندینگ

پدیده تجارت

20 آذر 1396

6اشتباه رایج درمورد برنامه نویسان 6اشتباه رایج درمورد برنامه نویسان مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

21 فروردین 1401

مشاوره کسب و کارهای آنلاین مشاوره کسب و کارهای آنلاین مقالات

پدیده تجارت

17 مرداد 1396

انواع دیتا تایپ ( نوع داده) در جاوا انواع دیتا تایپ ( نوع داده) در جاوا مقالات موبایل

پدیده تجارت

24 اسفند 1400

نقش موشن گرافیک در بهبود بازار کسب و کار آنلاین نقش موشن گرافیک در بهبود بازار کسب و کار آنلاین مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

13 شهریور 1397

نکات کاربردی برای یادگیری انواع برنامه نویسی نکات کاربردی برای یادگیری انواع برنامه نویسی مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

19 تیر 1398

چگونه می توانیم در کسب و کار آنلاین خود موفق باشیم؟ چگونه می توانیم در کسب و کار آنلاین خود موفق باشیم؟ مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

12 تیر 1397

خصوصیات طراحی یک بازی حرفه ای اندروید خصوصیات طراحی یک بازی حرفه ای اندروید مقالات موبایل

پدیده تجارت

01 بهمن 1396

SEO  کلاه سیاه چیست تکنیک و روش جلوگیری از آن SEO کلاه سیاه چیست تکنیک و روش جلوگیری از آن مقالات سئو

پدیده تجارت

14 فروردین 1401

نکات مهم در طراحی اپلیکیشن IOS که لازم است بدانید! نکات مهم در طراحی اپلیکیشن IOS که لازم است بدانید! مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

05 اردیبهشت 1397

آشنایی با ابزار graphql آشنایی با ابزار graphql مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

19 بهمن 1398

دیدگاه کاربران

0