یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36644146

پشتیبانی سایت در اصفهان

انتشار 30 دی 1395
دیدگاه ها دیدگاه‌ها برای پشتیبانی سایت در اصفهان بسته هستند
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

برای هر سازمان ,شرکت , شخص و … صرفا طراحی وب سایت پایان کار نمی باشد. یک وب سایت پس از طراحی و پیاده سازی نیازمند رسیدگی , پشتیبانی سایت و به روزرسانی بوده و این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در فرآیند طراحی یک وب سایت مراحل مختلفی وجود دارد, پس از پیاده سازی آن به عبارتی آغاز فعالیت و تعهد شرکت نسبت به کارفرما می باشد که به اصطلاح به آن فاز پشتیبانی وب سایت گفته می شود .پشتیبانی وب سایت در واقع یک نوع ضمانت اجرایی شرکت طراحی سایت می باشد.

بر روی کلیه ی پکیج های طراحی سایت مجموعه پشتیبانی رایگان بسته به نوع پکیج انتخابی به مشتریان گرامی ارائه می شود. صاحبین کلیه ی وب سایتها می توانند پس از اتمام پشتیبانی رایگان خود یکی از پکیج های پشتیبانی مجموعه را بسته به نوع کسب و کار خود و امکانات ارائه شده در هر پکیج انتخاب کنند و دیگر نگرانی از بابت وب سایت خود و به روز رسانی و نگهداری آن نداشته باشند.

پکیج های پشتیبانی وب سایت برای صاحبین وب سایتهایی که طراحی و پیاده سازی آن توسط تیم پدیده انجام نشده است نیز پس از صحبت با کارشناسان ما و بررسی وب سایت شما انجام خواهد شد. و دیگر نگرانی از بابت پشتیبانی سایت خود نخواهید داشت و آن را به تیم حرفه ای و رسمی خواهید سپرد.

جهت مشاوره با کارشناسان تیم پدیده می توانید با شماره تلفن شرکت تماس حاصل نمایید و یا برای مشاهده پکیج های پشتیبانی به پرتال مشریان ما مراجعه نمایید.

آدرس پرتال مشتریان: client.padideit.com

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

افتتاح رسانه شرکت در سایت کلوب افتتاح رسانه شرکت در سایت کلوب

پدیده تجارت

31 اردیبهشت 1393

دوره آموزش SEO دوره آموزش SEO فعالیت ها

پدیده تجارت

09 تیر 1392

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان مقالات

پدیده تجارت

30 خرداد 1393

دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها برای پشتیبانی سایت در اصفهان بسته هستند