یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36644146
  • خانه
  • اخبار
  • کلاس خصوصی آموزش برنامه نویسی در اصفهان

کلاس خصوصی آموزش برنامه نویسی در اصفهان

انتشار 30 شهریور 1396
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

خواستن توانستن است !

در فرهنگ لغت شرکت پدیده تجارت کلمه ای به نام “شانس “وجود ندارد بلکه شانس ما در آینده ،متشکل است از کارهایی که امروز به نحو احسنت انجام میدهیم.

دوستان عزیزم امروز در جلسات آموزش خصوصی برنامه نویسی اندروید اصفهان در شرکت پدیده تجارت ،همراه بودیم با دوست خوبمون آقا محمد که از مشکل کم شنوایی رنج میبرد ولی با پشتکاری قهرمانانه شروع به یادگیری برنامه نویسی اندروید کرد.

حرکت این دوستمون میتونه تاثیر مثبت و ویژه ای روی بسیاری افرادی که هنوز شروع نکرده اند بزاره.این دوستمون امروز شروع به یادگیری برنامه نویسی اندروید کرد و تصمیم داره با تلاش بسیار یکی از برنامه نویسان و کارآفرینان کشور عزیزمون بشه و ماهم براش آرزوی موفقیت میکنیم و ورودش رو به دنیای طراحی اپلیکیشن اندروید تبریک میگوئیم.ما در شرکت برنامه نویسی اندروید پدیده سعی میکنیم بهترین مطالب آموزشی و همچنین بهترین و مجرب ترین مربی اندروید را در اختیار این دسته از افراد قرار دهیم که سعی دارند موفقیت را از آن خودشون بکنند و هیچ بهونه ای سر راهشون نمیبینند.

آقا محمد ابراهیمی میدونه از اول بهترین نیست ،از اول برنامه نویس حرفه ای نیست ولی تلاش میکنه که بهترین بشه و آینده خودش را تضمین کنه.موفقیت در چنگال این دسته افرادی موج میزنه که هیچ حسی نسبت به شکست ندارند و شکست براشون معنایی نداره،شماهم میتوانید در زمینه کسب و کارهای اینترنتی بهترین شوید فقط کافی است شروع کنید و پشتکار بخرج بدهید .یک زبان برنامه نویسی که هیچ اگر شروع کنید و تلاش کنید میتوانید چند زبان برنامه نویسی حرفه ای در دنیای کسب و کارهای اینترنتی را یاد بگیرید و آینده خودتون رو تضمین کنید .

ما در شرکت پدیده تجارت و در خصوص آموزش های خصوصی برنامه نویسی اندروید به شما یاد میدهیم که چگونه یک برنامه نویس حرفه ای اندروید شوید و برنامه اندرویدی تان را خودتان بسازید.

تولید شده در دپارتمان تولید محتوا شرکت پدیده تجارت

…آینده از آن کسب و ارهای آنلاین است…

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

پروژه دایونیکس استارت خورد! پروژه دایونیکس استارت خورد!

پدیده تجارت

21 فروردین 1395

دیدگاه کاربران

0

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها