یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان جهت ارائه خدمات و همراهی بیشتر شما عزیزان در زمینه فروش و پیشرفت بیشتر کسب و کارتان, شما به راحتی می توانید بجای منتظر مشتری ماندن با انجام کارهای حوزه ی دیجیتال مارکتینگ, به معرفی کسب و کار خود بپردازید و این مشتریان باشند که پس از آشنایی به سمت شما بیایند.امروزه دیگر زمان تبلیغات سنتی به پایان رسیده است و هر کسب و کاری که به دنیای دیجیتال نپردازد به زودی از گردونه ی رقابت حذف خواهد شد , اما نگران نباشد, حتی اگر هم اکنون برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ اقدام کنید دیر نیست و با تکیه به متخصصی این حوزه که در امر انجام پروژه های شما و یا آموزش شما فعالیت می کنند می توانید به راحتی از رقبایتان پیشی بگیرید…در ادامه با ما همراه باشید تا به ذکر خدمات مجموعه در این زمینه بپردازیم: دیجیتال مارکتینگ چیست؟ در تکمیل توضیحات و مقاله ارائه شده با عنوان ” همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ” به

دوره خصوصی VIP (1نفر) - پذیرش پس از مصاحبه اولیه

زمان برگزاری تابستان 1402
سطح دوره مبتدی تا پیشرفته
مدرس دوره مهندس اشکان گودرزی { موسس برند پدیده تجارت }
تعداد جلسات آموزش ۱۰ جلسه
توضیحات دوره

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان جهت ارائه خدمات و همراهی بیشتر شما عزیزان در زمینه فروش و پیشرفت بیشتر کسب و کارتان, شما به راحتی می توانید بجای منتظر مشتری ماندن با انجام کارهای حوزه ی دیجیتال مارکتینگ, به معرفی کسب و کار خود بپردازید و این مشتریان باشند که پس از آشنایی به سمت شما بیایند.امروزه دیگر زمان تبلیغات سنتی به پایان رسیده است و هر کسب و کاری که به دنیای دیجیتال نپردازد به زودی از گردونه ی رقابت حذف خواهد شد , اما نگران نباشد, حتی اگر هم اکنون برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ اقدام کنید دیر نیست و با تکیه به متخصصی این حوزه که در امر انجام پروژه های شما و یا آموزش شما فعالیت می کنند می توانید به راحتی از رقبایتان پیشی بگیرید…در ادامه با ما همراه باشید تا به ذکر خدمات مجموعه در این زمینه بپردازیم:

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در تکمیل توضیحات و مقاله ارائه شده با عنوان ” همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ” به توضیحات زیر نیز در رابطه با دیجیتال مارکتینگ میتوان اشاره کرد:

در حالی که صاحبان مشاغل سنتی با تبلیغات چاپی ، ارتباط تلفنی یا بازاریابی فیزیکی به معرفی و تبلیغ شغل خود میپردازند ، در بازاریابی دیجیتالی این فعالیت ها می تواند بصورت الکترونیکی و آنلاین رخ دهد. بازاریابی دیجیتال یا به عبارتی دیجیتال مارکتینگ شامل کلیه فعالیت های بازاریابی است که با استفاده از ابزاری مانند موبایل ،کامپیوتر و….به همراه اینترنت انجام میشود به طوری که صاحبان مشاغل برای ارتباط با مشتریان خود ، از موتورهای جستجو ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و وب سایت ها بهره می گیرند.دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل گوناگون با دسترسی به حجم گسترده ای از بازار با هزینه ی بسیار مناسب، مزایای بسیاری برای صاحبان مشاغل به وجود آورده است .که شما عزیزان میتوانیدبا مطالعه مقاله ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

خدمات شرکت پدیده در این دوره:

تیم دیجیتال مارکتینگ پدیده در جلسات مشاوره ای و آموزشی, متناسب با کسب و کارتان شروع به ترسیم سند چشم انداز کسب و کار شما می کند و با تحلیل رقبای کاری و مشتریانتان برنامه ی تبلیغاتی و معرفی وب سایت شما را ترسیم می کند و بر طبق آن برنامه ها شروع به انجام خدمات لاین های دیجیتال مارکتینگ از جملهبررسی گوگل آنالکتیک, گوگل ادوردز ، ویدئو مارکتینگ ، ریتارگتینگ و …. می نماید. همچنین برای دوستانی که تمایل دارند به طراحی وب سایت خود برای انجام کسب وکار آنلاینشان در آن بپردازند،دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ برگزار می شود که دوره ای جذاب بوده و می تواند کمک شایانی به شما در پیشرفت شغلیتان داشته باشد.

لاین های دیجیتال مارکتینگ در دوره آموزشی:

۱.گوگل انالیتیکس(Google Analytics)

۲.گوگل ادوردز

۳.ویدئو مارکتینگ

۴.ریتارگتینگ

۵.تبلیغات انلاین

۶.ایمیل مارکتینگ

۷.شبکه های اجتماعی

۸.اینفلوئنسر مارکتینگ

۹.کشف مشتریان بالقوه

۱۰.بازاریابی محتوا

۱۱.طراحی کمپین و اتوماتیک سازی فرآیند بازاریابی

 

تیم دیجیتال مارکتینگ پدیده با ارائه جلسات مشاوره ای به شما عزیزان, سندچشم انداز کسب و کار شما را ترسیم خواهد کرد و متناسب با آن و تحلیل و بررسی های تخصصی می تواند به توسعه ی کسب و کار شما بپردازد.

سرفصل ها و جلسات
مفاهیم استراتژی محتوا - شناخت نیازهای مخاطب - و برنامه ریزی جهت ورود به بازار
در این قسمت صفر تا صد طراحی سایت به شکل محتوایی و نه تکنیکالی مورد بررسی قرار می گیرد.هنرجو در این فصل با کلیات طراحی سایت از جمله سایت کدنویس و متن باز با محوریت cms محبوب وردپرس آشنا خواهد شد.
هنرجو در این فصل با مبحث مهم و تاثیرگذار ایمیل مارکتینگ از ابزارها . تعاریف . نحوه استفاده . میزان تاثیر گذاری در مخاطب به صورت کامل آشنا خواهد شد .
کپی رایتینگ یا متن نویسی تبلیغاتی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل در دیجیتال مارکتینگ شناخته می‌شود. در واقع، کپی رایتینگ به مجموعه‌ای از فنون متن‌نویسی گفته می‌شود که در هدف جذب و ترغیب مخاطبان به انجام یک عمل خاص، مانند خرید محصول یا خدمات، استفاده می‌شود. اهمیت کپی رایتینگ در دیجیتال مارکتینگ به دلیل این است که این فنون متن‌نویسی، قابلیت ایجاد تاثیر چشم‌گیر را بر روی خواننده‌ها دارند و می‌توانند باعث افزایش فروش و سودآوری شرکت‌ها شوند. به عبارت دیگر، کپی رایتینگ به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل جذب مشتریان در دنیای دیجیتال، ابزاری بسیار مهم برای کسب و کارهای اینترنتی است. در این فصل با این مبحث مهم آشنا خواهیم شد.
مهم ترین ابزار در آموزش دیجیتال مارکتینگ seo می باشد . اهمیت این موضوع زمانی آشکار می شود که بدانیم در صورت آشنا نبودن به اصول seo تقریبا نمی توانیم در رقابت با رقیبان جایگاه خوبی داشته باشیم. در این فصل با انواع seo . روش های انجام seo . نمونه های عملی و تاثیر آن در دیجیتال مارکتنیگ آشنا خواهیم شد .
در این فصل هنرجو با مباحث اصلی یوتیوب شامل مباحث زیر آشنا می شود ‌: 1. مقدمه‌ای بر یوتیوب مارکتینگ - معرفی یوتیوب به عنوان یکی از بزرگترین و پربازدیدترین سایت‌های ویدئویی - توضیح مزایا و معایب استفاده از یوتیوب برای تبلیغات - معرفی فرآیند ثبت نام و ایجاد کانال در یوتیوب 2. تولید ویدئوهای با کیفیت برای یوتیوب - توضیح مهمترین ویژگی‌های یک ویدئو با کیفیت برای یوتیوب - راهکارهایی برای تولید ویدئوهای جذاب و موثر در یوتیوب - استفاده از ابزارهای تولید ویدئو و ویرایشگرهای مختلف 3. بهینه‌سازی کانال و ویدئوها برای جذب بیشترین تعداد مخاطب - توضیح مهمترین عوامل موثر در بهینه‌سازی کانال و ویدئوهای یوتیوب - روش‌هایی برای بهبود SEO کانال و ویدئوها در یوتیوب - توصیه‌هایی برای جذب بیشترین تعداد مخاطب به کانال و ویدئوهای یوتیوب 4. استفاده از تبلیغات پرداختی در یوتیوب - توضیح نوع تبلیغات پرداختی در یوتیوب و راهکارهایی برای استفاده از آن‌ها - روش‌هایی برای کاهش هزینه تبلیغات در یوتیوب - توصیه‌هایی برای بهبود عملکرد تبلیغات در یوتیوب 5. تحلیل داده‌های یوتیوب برای بهبود کانال و ویدئوها - توضیح نوع داده‌هایی که در یوتیوب قابل دسترسی هستند - استفاده از داده‌های یوتیوب برای بهبود کانال و ویدئوها - توصیه‌هایی برای تحلیل داده‌های یوتیوب به صورت دقیق و مؤثر 6. تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات تلویزیونی در یوتیوب - مقایسه تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات تلویزیونی با تبلیغات یوتیوب - استفاده از تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات تلویزیونی در یوتیوب برای بهبود تبلیغات در یوتیوب - توصیه‌هایی برای استفاده از تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات تلویزیونی در یوتیوب به صورت موثر و کارآمد 7. مدیریت و برنامه‌ریزی برای یوتیوب مارکتینگ - توضیح مهمترین مواردی که در مدیریت یک کانال یوتیوب باید مد نظر قرار گیرد - راهکارهایی برای برنامه‌ریزی بهینه در یوتیوب مارکتینگ - توصیه‌هایی برای موفقیت در دنیای رقابتی یوتیوب مارکتینگ 8. مطالعه موردی - مطالعه موردی موفقیت یک کانال یوتیوب در یک حوزه خاص - تحلیل علل موفقیت کانال یوتیوب و راهکارهایی برای تقویت کانال بهتر این سرفصل‌ها می‌توانند به عنوان راهنمایی برای آموزش یوتیوب مارکتینگ به کار روند. البته باید توجه داشت که دنیای یوتیوب مارکتینگ همواره در حال تغییر و بهبود است و باید با روزآمد بودن در این حوزه، همراه باشیم.
سرفصل آموزش توییتر مارکتینگ در دیجیتال مارکتنیگ شامل موارد زیر است:
 1. معرفی توییتر مارکتینگ
 • تعریف توییتر و مزیت‌های استفاده از این شبکه اجتماعی در دیجیتال مارکتینگ
 • نحوه استفاده از توییتر برای ارتباط با مخاطبان و جذب مشتریان جدید
 1. ایجاد حساب کاربری توییتر
 • معرفی بخش‌های مختلف حساب کاربری توییتر
 • نحوه ایجاد حساب کاربری توییتر و بهینه‌سازی آن برای جذب مخاطبان
 1. استراتژی توییتر مارکتینگ
 • تعیین هدف و استراتژی توییتر مارکتینگ
 • برندینگ و طراحی نمایه توییتر
 • تحلیل رقبا و تعیین نقاط قوت و ضعف خود
 1. تولید و به اشتراک گذاری محتوا
 • تعیین نوع محتوا و تولید آن (تصویر، ویدئو، متن و ...)
 • بهینه سازی محتوا برای جذب توجه مخاطبان
 • برنامه‌ریزی انتشار محتوا و برنامه‌ریزی پست‌های تبلیغاتی
 1. استفاده از هشتگ
 • تعریف هشتگ و نحوه استفاده از آن در توییتر
 • انتخاب هشتگ‌های مناسب برای محتوا و استفاده از آن‌ها در پست‌ها
 1. تبلیغات در توییتر
 • معرفی نوع تبلیغات در توییتر (تبلیغات پروموت، تبلیغات توئیت‌های تبلیغاتی و ...)
 • نحوه ایجاد تبلیغات در توییتر و بهینه سازی آن برای جذب توجه مخاطبان
 1. تحلیل داده‌های توییتر
 • درک داده‌های توییتر و نحوه تحلیل آن‌ها برای بهبود استراتژی توییتر مارکتینگ
 • استفاده از ابزارهای تحلیل داده‌های توییتر
 1. مدیریت و پیگیری حساب توییتر
 • نحوه مدیریت و پیگیری حساب توییتر
 • برنامه‌ریزی انتشار پست‌ها و پیگیری پاسخ‌ها به مخاطبان
 1. موفقیت در توییتر مارکتینگ
 • نکاتی برای رسیدن به موفقیت در توییتر مارکتینگ
 • معرفی نمونه‌های موفق توییتر مارکتینگ
با رعایت این سرفصل‌ها و بهره‌گیری از آموزش‌های این سرفصل‌ها می‌توانید به راحتی به یادگیری توییتر مارکتینگ بپردازید و استراتژی‌های مؤثری را برای جذب مخاطبان و افزایش فروش خود پیاده کنید.
در این فصل نحوه کار با اینستاگرام به عنوان یکی از ابزارهای مهم در دیجیتال مارکتینگ آموزش داده می شود. جدا از آموزش مباحث کلی در این فصل تاکید بر نحوه استفاده از اینستاگرام به عنوان اهرمی برای رقابت با رقبا خواهد بود .
لینکدین مارکتینگ یکی از روش‌های موثر دیجیتال مارکتینگ است که به شما امکان می‌دهد با جامعه کسب و کار و مخاطبان خود در ارتباط باشید و فرصت‌های تجاری جدید را به دست آورید. این شبکه اجتماعی کسب و کار، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا، بیش از ۷۶۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و در بین آن‌ها فعالیت می‌کند. در این فصل از شروع به کار با لینکدین تا نحوه شبکه سازی و گسترش ارتباطات سخن به میان خواهیم آورد.
سوالات متداول
خیر, برای شرکت در این دوره آموزشی نیازمند هیچگونه پیش نیازی نخواهید بود.
بله, شما می توانید به دو حالت در دوره های آموزشی پدیده شرکت نمایید, اگر در اصفهان هستید می توانید در کلاسهای حضوری شرکت کنید و یا اگر امکان آن را ندارید آموزشهای شما با همان کیفیت دوره حضوری, بصورت آنلاین برگزار شود.
بله, در حین دوره آموزشی درصورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل می توانید با مدرس دوره آن را مطرح و از ایشان راهنمایی بگیرید و همچنین تا ۶ ماه پس از دوره آموزشی هم تیم پدیده پشتیبان شما خواهد بود و می توانید موارد و مشکلات خود را مطرح و برطرف نمایید.
بله, پس از پایان دوره آموزشی یک گواهی پایان دوره از سوی شرکت پدیده تجارت به هنرجویانی اعطا می شود.
با توجه به تخصصی بودن این مبحث و اینکه نیاز است آموزش توسط شخصی انجام شود که در تمام لاین ها تسلط کافی داشته باشد این موضوع توسط جناب مهندس اشکان گودرزی مدیریت مجموعه پدیده تجارت تدریس خواهد شد. ۱۶ سال سابقه مدیریت در صنعت برنامه نویسی . کارشناس کارگروه نرم افزار اتحادیه . کارشناسی ارشد mba . مدیر نمونه کشوری از دید مجله صنعت در سال ۹۹ از رزومه مهندس گودرزی می باشد.

لازم به تاکید است شرکت در این دوره با انجام مصاحبه حضوری با جناب گودرزی و قبولی در مصاحبه انجام می پذیرد . 

همراهان دوره های آموزشی
دیدگاه کاربران
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
17 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هومن
1 سال قبل

سلام درمورد شرایط ثبت نام میگید لطفا

جلالی
1 سال قبل

به صورت قسطی میشه هزینه ی آموزش و پرداخت کرد

پاسخ به  جلالی

در این مورد لطفا با دفتر تماس بگیرین

مهرآریا
1 سال قبل

سلام من از هنرجویان سه سال پیش هستم ممنونم از تیم پدیده

پاسخ به  مهرآریا

سلام . لطف داری آریا جان ..ممنونیم از تو

فاطمه مهریان
11 ماه قبل

سلام و وقت بخیر از کلاستون بسیار راضی بودم استاد توانمندی بودند

نسیمممم
11 ماه قبل

عالیییییییییییییییییییی بود

رها مانیییی
11 ماه قبل

سلام ببخشید میشه هزینه دوره هاتون اقساطی پرداخت کنم؟

رضا رحیمی
10 ماه قبل

سلام و درود مرسی زیاد از کلاس های مهندس گودرزی عزیز

پاسخ به  رضا رحیمی

سلام.لطفتون مستدام قربان

عطایی
10 ماه قبل

دوره ها پروژه محوره؟

ستاره
10 ماه قبل

مدرکی ک میدید چیه؟

میلاد ارشدی
10 ماه قبل

بهترین آموزشگاه

صفا مرادی
6 ماه قبل

بهترین هستین جناب مهندس گودرزی

دوره های آموزشی مشابه

لیست دوره های مشابه آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان
پشتیبانی آنلاین است
ارسال در واتساپ