یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509

معیارهای شرکت طراحی سایت حرفه ای

انتشار 17 خرداد 1396
دیدگاه ها دیدگاه‌ها برای معیارهای شرکت طراحی سایت حرفه ای بسته هستند
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

امروزه بر هیچ کس پوشیده نمی باشد که بسیاری از کاربران برای برطرف کردن نیازهای خود در دنیای مجازی و اینترنت به جستجوی برند سازمان و یا شرکت شما میپردازند. همچنین داشتن یک وب سایت در کنار مباحث دیگر یکی از ضروریات برای یک برند, سازمان و شرکت و نشان دهنده عملکرد تجاری و بازرگانی آن می باشد.

 

الان این سوال پیش می آید که از میان عده ی زیاد شرکتهای حقوقی و همچنین اشخاص حقیقی کدامیک میتوانند مجری حرفه ای برای پروژه شما باشند؟! در این مقاله نگاهی اجمالی به معیارها و ویژگی های یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می پردازیم تا شما به راحتی بتوانید مجری سفارش طراحی سایت خود را به راحتی و با آگاهی تمام از میان عده ی زیاد آنها انتخاب کنید.

 

ابتدا باید به پاسخ این سوال برسیم “مابین اشخاص حقیقی و شرکتهای حقوقی کدامیک را انتخاب کنیم؟” :

 

با مشاهده مقاله  وضعیت طراحی وبسایت در اصفهان  به پاسخ این سوال خواهید رسید.

حال به دنبال یافتن پاسخ این سوال که ” معیارهای یک شرکت حرفه ای طراحی وبسایت چیست؟”میرویم:

 

1-یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای, بایستی در ابتدا مشاور خوبی باشد و شما را در انتخاب بهترین گزینه برای وبسایتتان,سیستم مدیریتی آن و … راهنمایی کند تا شما بهترین تصمیم را برای شروع کار خود بگیرید.

 

1-یک شرکت طراحی وب بایستی بهترین گزینه را برای سایت شما از میان وب سایتهای داینامیک و استاتیک انتخاب کند و یا با راهنمایی شما, خودتان هریک را انتخاب کنید, در توضیحی کوتاه باید گفت که تفاوت اینگونه وبسایتها در این است که سایت های داینامیک دارای پنل مدیریتی قوی برای مدیریت وبسایت(درج مطلب در سایت,درج تصویر در سایت و ….) می باشد ولی وب سایتهای استاتیک هیچ پنل مدیریتی برای مدیریت وب سایت توسط نیرویی غیرفنی را ندارد.

 

2- به طور مثال یکی از مسائل مهم در این بخش سیستم مدیریتی وب سایت شما می باشد, برخی از شرکتها از سیستم های مدیریتی جهانی و شناخته شده برای هسته وب سایت شما استفاده می کنند که در اینصورت شما وابستگی به آن شرکت پس از پشتیبانی و یا در هر مرحله ای را نخواهید داشت.در برخی دیگر از شرکتها از سیستم های مدیریتی مخصوص همان شرکت برای هسته وب سایت شما استفاده می کنند, که در اینصورت شما در همه ی مراحل پس از پشتیبانی و یا توسعه وب سایتتان به حتم فقط با آن شرکت بایستی کار کنید و شرکتها یا اشخاص دیگر قادر به توسعه و یا ایجاد تغییرات در وبسایت شما نخواهد بود.

 

3-در مبحث پشتیبانی که مهمترین بحث در طراحی سایت حرفه ای می باشد, زمانیکه با شرکتی حقوقی فعالیت میکنید از بابت پشتیبانی سیستم پیاده سازی شده از نظر فنی و غیرفنی خیالی آسوده خواهید داشت.

 

4-بهینه سازی وب سایت تا حدودی جدای از سفارش پروژه طراحی سایت می باشد . شرکتهای طراحی سایت به گونه ای کدنویسی وب سایت شما را انجام میدهند که کدها بصورت بهینه و استاندارد برای موتورهای جستجوگر باشد ولی مبحث سئو مشمول مباحث و تکنیک های تخصصی و جزئی بسیاری می شود که در پروسه ای که نیازمند زمان می باشد و پس از بستن قرارداد آن برای مشتری پیاده سازی خواهد شد.

 

5-زمانبندی دقیق در تحویل پروژه, با سفارش پروژه در یک شرکت حقوقی نگرانی های شما بابت زمان تحویل وب سایت و پروزه بسیار اندک خواهد شد.(با این حال نوع قرارداد بسته شده بین شرکت و مشتری شرط اول می باشد)

 

6-سرعت بارگزاری و لود بهینه وب سایت, در شرکتهای طراحی سایت توجه عمده ای به بهینه بودن کدها و حذف کدهای اضافی جهت پایین بودن سرعت لود وب سایت شما می شود.همچنین وب سایت هایی همانند: Google Pagespeed insights  به بررسی سرعت لود سایت میپردازند که مجری حقوقی شما مسلما به تست سرعت سایت در هنگام تحویل آن به شما میپردازد.

 

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

ذخیره سازی اشیا ( Object Storage ) چیست؟ ذخیره سازی اشیا ( Object Storage ) چیست؟ مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

23 اسفند 1400

بوم مدل کسب و کار چیست ؟ بوم مدل کسب و کار چیست ؟ مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

16 فروردین 1401

آموزش طراحی Snackbar در اندروید آموزش طراحی Snackbar در اندروید مقالات موبایل

پدیده تجارت

19 خرداد 1397

نقش موثر ویدئو مارکتینگ در کسب و کار نقش موثر ویدئو مارکتینگ در کسب و کار مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

30 دی 1396

UI و UX چست؟ UI و UX چست؟ مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

04 آذر 1394

ساخت بارکدخوان در اندروید ساخت بارکدخوان در اندروید مقالات موبایل

پدیده تجارت

19 دی 1397

برترین زبان های برنامه نویسی برای موبایل برترین زبان های برنامه نویسی برای موبایل مقالات موبایل

پدیده تجارت

24 اسفند 1400

اقتصاد دیجیتالی چیست و مزایای آن در کسب و کارهای آنلاین کدامند؟ اقتصاد دیجیتالی چیست و مزایای آن در کسب و کارهای آنلاین کدامند؟ مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

18 فروردین 1397

آموزش طراحی سایت در 4 قدم!! آموزش طراحی سایت در 4 قدم!!

پدیده تجارت

09 اردیبهشت 1396

آموزش ساخت ScrollView در اندروید استودیو آموزش ساخت ScrollView در اندروید استودیو مقالات موبایل

پدیده تجارت

27 خرداد 1397

نکات مهم در مورد طراحی سایت تجاری در اصفهان نکات مهم در مورد طراحی سایت تجاری در اصفهان مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

09 تیر 1397

خدمات پشتیبانی سایت خدمات پشتیبانی سایت مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

19 آبان 1398

دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها برای معیارهای شرکت طراحی سایت حرفه ای بسته هستند