یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509

صفحه فرود یا (landing page) چیست ؟

انتشار 22 تیر 1399
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

وقتی به دنیای دیجیتال مارکتینگ قدم میگذارید ، احتمالاً با یک واژگان کاملاً جدید و مجموعه مفاهیم روبرو خواهید شد که صفحه فرود یکی از آنها میتواند باشد، به احتمال زیاد بپرسید صفحه فرود یا (landing page) چیست ؟در حالی که بازاریابان آنلاین دوست دارند این اصطلاح را دور بیندازند ، در این مقاله ، ما می خواهیم این مسئله را برطرف کنیم و ابتدا به تعریفی از صفحه ورد میپردازیم و سپس تعدادی از مزایای آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
صفحه فرود یا (landing page) چیست ؟
صفحه فرود صفحه ای است که بازدید کننده پس از کلیک روی یک تبلیغ به وب سایت شما می رسد (برای مثال ، یک تبلیغ متنی Google یا تبلیغ نمایش). بازاریابان بی تجربه اغلب کل ترافیک PPC خود را به صفحه اصلی خود هدایت می کنند ، اما این می تواند یک اشتباه بزرگ باشد. صفحات فرود خاص متناسب با پیشنهادهای مختلف برای ارائه تجربه ای با کیفیت برای بازدید کنندگان و تبدیل پیام های هدفمند که با نیاز هر کاربر مطابقت دارد ضروری است.
اما بهترین روش های دریافت صفحه فرود را فقط بررسی نکنید. چه چیزی باعث ایجاد صفحه فرود عالی می شود؟ چگونه می توانید صفحات فرود بسیار جذاب داشته باشید که دارای نرخ تبدیل خارج از نمودار هستند؟ برای یافتن پاسخ به این سوالات باما همراه شوید.
قبل از ایجاد صفحه فرود ، ابتدا از خود بپرسید…
1. هدف چیست؟ در دنیای ایده آل ، بازدید کنندگان پس از رسیدن به صفحه فرود شما چه می کنند؟ آیا آنها چیزی می خرند؟ فرم را پر کنید؟ برای خبرنامه ثبت نام کنید؟ کتاب الکترونیکی را بارگیری می کنید؟ اولین قدم برای هر استراتژی تعیین اهداف است. (قبل از اینکه بتوانید تبدیل ها را ردیابی کنید ، باید تبدیل ها را تعریف کنید.)
2. با چه کسی در رقابت هستم؟ واقعاً این سه سؤال است: من با چه کسی رقابت می کنم ، چگونه آنها موفق می شوند و چگونه می توانم موفقیت آنها را کپی کنم؟ تقلید صمیمی ترین شکل چاپلوسی است ، بنابراین اگر رقبای شما کاری را انجام می دهند ، باید پیش بروید و به همین ترتیب عمل کنید.
3. مخاطب من کیست؟ و هدف آنها و قصد آنها چیست؟ هرچه مخاطبان خود را بهتر درک کنید ، بیشتر می توانید به خواسته ها و نیازهای آنها رسیدگی کنید. مگر اینکه بدانید مشتریان ایده آل شما چه کسانی هستند ، نوشتن نسخه متقاعد کننده در صدای مشتری بسیار دشوار خواهد بود. بنابراین به مخاطبان خود توجه کنید.
4. چگونه آنها به صفحه فرود من رسیدند؟ بسته به موقعیت مکانی کاربران خود ، پیام خود را تغییر دهید – پیام متفاوتی ممکن است برای کاربرانی که به صفحه فرود شما آمده اند از Google در مقابل از Twitter یا Facebook وارد شوند. در حالت ایده آل می خواهید یک صفحه فرود مناسب برای هر گروه تبلیغاتی داشته باشید ، اما این یک عملیات بسیار سنگین است ، بنابراین از جایی که می توانید شروع کنید. سعی کنید با یک صفحه فرود سفارشی در هر کمپین شروع کنید ، و در صورت اجازه منابع ، از گروه های تبلیغاتی جداگانه از آنجا اضافه کنید.
مزایای صفحه فرود یا (landing page) چیست ؟
وقتی صحبت از بازاریابی آنلاین می شود ، صفحات فرود یک قسمت مهم از اثربخشی تبلیغاتی است. این که آیا هدف شما افزایش ترافیک ، ایجاد لیدرهای جدید یا بازدیدکنندگان از قیف به سمت خریدهای خاص است ، یک صفحه فرود مستقل ، جدا از وب سایت شما ، می تواند این کار را به صورت موثر انجام دهد.
شماره 1 تولید قیف فروش را هدایت می کند:
صفحه فرود یک استراتژی بازاریابی محتوا است که در آن بازدید کنندگان می توانند از ثبت نام یا دریافت پیشنهادهای انتخاب موجود استفاده کنند و به صورت یک فرایند اتوماتیک انجام میشود.
شماره 2 اعتبار را افزایش میدهد:
یک صفحه فرود باعث ایجاد یک اعتبار می شود و اعتماد به بازدید کننده را تقویت می کند زیرا این برنامه برای جذب مشکلات آنها ایجاد شده است.
شماره 3 رتبه بندی سئو را بهبود می بخشد:
رقابت شدید در بازار دیجیتال باعث می شود تا مشاغل تولید محتوای باکیفیت داشته باشند تا بتوانند در میدان رقابت بمانند و جایگاه خود را حفظ کنند. با استفاده از یک صفحه فرود ، می توان رتبه SEO را در موتورهای جستجوگر مختلف مانند google اعمال کرد.
شماره 4 ارائه اطلاعات فروش:
صفحات لندینگ اطلاعاتی را درباره محصولات یا خدمات خاص به مشتریان ارائه می دهد. این امر به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا آدرس های ایمیل خود را ارسال کنند تا به پیشنهاد شما در جدول شما برسند.
شماره 5 بهبود تصویر نام تجاری:
با برندسازی مداوم ، آنها با ایجاد آگاهی از برند ، به بهبود چهره برند کمک می کنند و باعث می شوند که برند از رقابت جدا شود.
شماره 6 پشتیبانی از اهداف تجاری:
صفحات Landing اهداف تجاری شما را پشتیبانی می کند و از یک تجارت سود می برد زیرا مخاطبان خاص یا هدف خاصی دارند که به فرد امکان می دهد موفقیت را در رابطه با یک هدف اندازه گیری کند. شما می توانید آنها را با اقدامات خاص انجام شده برای رسیدن به اهداف تجاری طراحی کنید.
شماره 7 ایجاد داده ها و بینش ها

رقابت در دنیای کسب و کارهای آنلاین روز به روز با ایجاد مشاغل جدید و محبوبیت شبکه های اجتماعی قدم به قدم سخت تر و پرکارتر میشود و کار را برای تازه واردان بسیار دشوارتر میکند…گروه تولید محتوای دیجیتال مارکتینگ پدیده تجارت با دراختیار داشتن اساتید مجرب و دانش به روز میتوانند با مشاوره و آموزش در زمینه دیجیتال مارکتینگ دراصفهان ،پله ترقی برای کسب و کارشما و بیشتر دیده شدن شما در دنیای کسب و کارهای آنلاین باشد که یکی از آنها در زمینه ایجاد یک صفحه فرود مناسب است…برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما درتماس باشید.

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

hummingbird چیست و چگونه کار میکند؟ hummingbird چیست و چگونه کار میکند؟ مقالات سئو

پدیده تجارت

19 خرداد 1397

طراحی نرم افزارهای اندروید در اصفهان طراحی نرم افزارهای اندروید در اصفهان مقالات موبایل

پدیده تجارت

19 آذر 1396

بنر مارکتینگ بنر مارکتینگ مقالات برندینگ

پدیده تجارت

22 دی 1392

آموزش تخصصی جاوا در اصفهان آموزش تخصصی جاوا در اصفهان مقالات موبایل

پدیده تجارت

20 آذر 1396

روال سفارش یک وبسایت به چه صورتی خواهد بود؟ روال سفارش یک وبسایت به چه صورتی خواهد بود؟ مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

21 مهر 1397

آموزش طراحی وب سایت از پایه آموزش طراحی وب سایت از پایه مقالات

پدیده تجارت

26 اسفند 1391

نیچ مارکتینگ چیست و چگونه پیدا کنیم؟ نیچ مارکتینگ چیست و چگونه پیدا کنیم؟ مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

16 فروردین 1401

چگونه وب سایت خود را مشهور کنید ؟ چگونه وب سایت خود را مشهور کنید ؟ مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

19 اسفند 1398

کلمات کلیدی متا ونقش آن در سئو کلمات کلیدی متا ونقش آن در سئو مقالات سئو

پدیده تجارت

21 فروردین 1401

چگونه می توانیم در اندروید استودیو TAB بسازیم؟ چگونه می توانیم در اندروید استودیو TAB بسازیم؟ مقالات موبایل

پدیده تجارت

08 اردیبهشت 1397

نکات مهم در مورد طراحی سایت تجاری در اصفهان نکات مهم در مورد طراحی سایت تجاری در اصفهان مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

09 تیر 1397

کدایگنایتر چیست؟ کدایگنایتر چیست؟ مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

20 آذر 1396

دیدگاه کاربران

0

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها