یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509

ویدئو مارکتینگ چیست و چه نقشی در کسب و کارهای آنلاین دارد؟

انتشار 24 دی 1396
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

یکی از راه های مهم در موفق شمردن یک کسب و کار آنلاین، نمایش دادن اطلاعات می باشد. زمانی که شما از تصویر برای انتقال اطلاعات درمورد کسب و کارتان برای کاربر استفاده می کنید، ارتباط بیشتر و به طبع قدرتمندتری شکل میگیرد که یک مزیت بزرگ برای کسب و کار شما می باشد. در این مقاله سعی داریم مزیت هایی که ویدیو مارکتینگ می تواند برای موفقیت کسب و کار آنلاین داشته باشد را بررسی کنیم ولی قبل از آن باید دریابیم که مفهوم ویدیو مارکتینگ چیست؟

همانگونه که از نام آن نیز پیداست ویدئو مارکتینگ به مفهوم بازاریابی ویدیویی می باشد.بازار یابی ویدیویی به این معنا می باشد که هنگامی که کاربر برای بازدید از کسب و کار آنلاین شما وارد سایت یا رسانه ی دیگری که از آن برای فراگیر شدن کسب و کارتان استفاده کردید وارد می شود، بیشتر اجزا تشکیل دهنده آن را ویدیو هایی در بر می گیرند که وظیفه ی معرفی و ترویج کسب و کار شما را برعهده دارند. ویدیو مارکتینگ مزیت های زیادی نسبت به انتقال کردن اطلاعات بصورت نوشتاری دارند که در ادامه آن ها را بررسی میکنیم.

سرعت بالای انتقال اطلاعات:

بدیهی است که سرعت انتقال اطلاعات در ویدیو مارکتینگ به طبع بالاتر از متون نوشتاری می باشد. به عنوان مثال در نظر بگیرید برای معرفی یک محصولی که به تازگی موفق به تولید آن شده اید مقاله ای تهیه کنید که در آن به طرح کلی و چگونگی کارکرد پروژه ی شما توضیح دهد. حال تصور کنید به جای این مقاله شما یک بازاریابی ویدیویی برای این کار تهیه کنید. به نظر شما ارتباط کاربر با کدام یک از روش های بالا سریعتر انجام میگیرد؟چون دیدن از خواندن نیاز به انرژی کمتری دارد در مورد بازاریابی ویدیویی این موضوع به وضوح صدق کرده و سرعت انتقال اطلاعات در بازاریابی ویدیویی بیشتر از متون می باشد.

افزایش فروش:

همانگونه که در مورد بالا ذکر شد زمانی که سرعت انتقال اطلاعات بیشتر شد و کاربر ارتباط خود با کسب و کار شما را منسجم دید، پس فروش نیز بسیار افزایش خواهد کرد و یک قدم بزرگ به سمت موفقیت خواهید برداشت که این موفقیت بخش بزرگی از آن را بازاریابی ویدیویی در بر میگیرد.

افزایش میزان اعتماد:

هنوز هستند افرادی که به کسب و کارهای آنلاین هیچ اعتقادی ندارند و خرید و فروش بصورت واقعی را بیشتر ترجیح می دهند.ویدیو مارکتینگ فرصت بسیار خوبی برای این افراد می باشند که به قدرت کسب و کار آنلاین ایمان آورده و خود به یکی از کاربرانی تبدیل شوند که از کسب و کار شما بازدید و حتی در جهت پیشرفت آن با شما همکاری کنند.

افزایش میزان ارتباط و تعامل در شبکه های اجتماعی:

زمانی که شما یک ویدیو مارکتینگ مناسب و متناسب با نوع کسب و کارتان تهیه میکنید، به طبع میزان بازدید در شبکه های اجتماعی نیز بالا و بالاتر می رود.همانطور که میدانید شبکه های اجتماعی امروزه یک رسانه ی قدرتمند و محبوب در تبلیغ کسب و کارهای آنلاین هستند.مسلما وجود یک ویدیو مارکتینگ خوب یک قدم بزرگ و رو به جلو برای تبلیغ کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی می باشد.

طراحی یک ویدیو مارکتینگ خوب برای برقراری ارتباط با کاربر و زبانزد شدن کسب و کار شما کار مهمی به حساب می آید. شرکت پدیده تجارت با تکیه بر دانش خود و با 8 سال سابقه کار در زمینه تجارت الکترونیک آماده ی پذیرفتن سفارشات شما در مبحث بازاریابی ویدیویی به صورت تضمینی و کاربردی می باشد.

 

*آینده از آن فکرهای بزرگ است*

تولید شده در بخش تولید محتوا پدیده تجارت

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

20 مهر 1398

دلایل راه اندازی و معرفی شغل خود در دنیای مجازی دلایل راه اندازی و معرفی شغل خود در دنیای مجازی مقالات برندینگ

پدیده تجارت

20 تیر 1396

تبلیغات اینترنتی و تجارت الکترونیک تبلیغات اینترنتی و تجارت الکترونیک مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

05 دی 1396

راه های یادگیری برنامه نویسی iOS در اصفهان راه های یادگیری برنامه نویسی iOS در اصفهان مقالات

پدیده تجارت

30 آبان 1396

ساخت ViewPager در اندروید ساخت ViewPager در اندروید مقالات موبایل

پدیده تجارت

15 دی 1397

برنامه نویسی ios در اصفهان برنامه نویسی ios در اصفهان مقالات موبایل

پدیده تجارت

06 شهریور 1398

آموزش سینما 4d دراصفهان آموزش سینما 4d دراصفهان

پدیده تجارت

12 تیر 1399

آموزش برنامه نویسی, کلاسهای خصوصی یا عمومی؟ آموزش برنامه نویسی, کلاسهای خصوصی یا عمومی؟ مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

14 آذر 1397

اهمیت آموزش افترافکت و یادگیری آن؟ اهمیت آموزش افترافکت و یادگیری آن؟ مقالات برندینگ

پدیده تجارت

15 اسفند 1397

آشنایی با نحوه کار keyfream در نرم افزار After Effects آشنایی با نحوه کار keyfream در نرم افزار After Effects مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

25 شهریور 1397

آقای سلیمی دوره آموزش اندروید آقای سلیمی دوره آموزش اندروید

پدیده تجارت

19 خرداد 1398

دیدگاه کاربران

0

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها