یک فنجان مشاوره
مهـمـان مــا باشیـد

شـمـــاره تــمــاس
031-36628509

تبلیغات بنر ( بنر مارکتینگ) چیست ؟

انتشار 19 فروردین 1399
دیدگاه ها 0
زمان تقریبی مطالعه
گردآوری پدیده تجارت

در مقاله پیش رو تیم تولید محتوای پدیده تجارت (طراحی سایت و اپلیکیشن در اصفهان)قصد دارد مطالب جامعی را دررابطه با لاین دیگری از دیجیتال مارکتینگ با عنوان تبلیغات بنر ( بنر مارکتینگ) چیست ؟ ارائه دهد و شما را با صفرتاصد این نوع تبلیغ آشنا کند.

تبلیغات بنر ( بنر مارکتینگ) چیست ؟

یک تبلیغ بنر یا یک بنر وب تبلیغی است که در یک صفحه وب نمایش داده می شود. این تبلیغات شامل یک تصویر (.jpg ، .png ، .gif) یا یک موضوع چندرسانه ای است (معمولاً با استفاده از Flash یا HTML5 ایجاد می شود).بنابراین ، بسته به فن آوری مورد استفاده در ساخت آنها ، تبلیغات بنر می تواند استاتیک یا متحرک باشد.تبلیغ بنر استاتیک می تواند یک تصویر ساده یا تصویری باشد که دقیقاً مانند یک تبلیغ عمل می کند اما در اکوسیستم دیجیتال می توانید بر روی آن کلیک کرده و به وب سایت یا صفحه فرود آگهی برسید.ما در مورد “تبلیغات بنر متحرک چیست؟” سؤالات زیادی شنیدیم بنابراین می خواهیم با یک پاسخ به شما کمک کنیم:

تبلیغ بنر متحرک (یا وب بنر) نوعی تبلیغات دیجیتالی است که توسط یک سرور تبلیغ ارائه می شود که هدفش همان هدف تبلیغ بنر استاتیک است یعنی همان توجه به وب سایت و کلیک کاربر بر روی آن.همچنین می توانید آگهی متحرک را به یک صفحه نمایش تولید شده از نظر برنامه ریزی یا تصویری متوالی بنامید که باعث ایجاد توهم مبنی بر حرکت اشیاء در تصویر می شود.

 چرا از تبلیغات بنر استفاده می کنیم؟

تبلیغات بنر برای ایجاد ترافیک به وب سایت با لینک دادن به آن در نظر گرفته شده است. همچنین ، بنرهای وب می توانند به عنوان تبلیغات معمولی عمل کنند: اطلاع رسانی ، اطلاع رسانی در مورد یک محصول جدید ، افزایش آگاهی از برند و غیره.با این حال ، اکثر بنرها قابل کلیک هستند و کار اصلی آنها کلیک بر روی آن است. اما ما در مورد تأثیر بنر در چند لحظه صحبت خواهیم کرد.

1.آگاهی از برند :

شما می توانید با استفاده از تبلیغات بنر ، آگاهی از برند خود را افزایش دهید تا افراد بتوانند محصول یا خدمات شما را به راحتی تشخیص دهند. برندهایی مانند IBM ، Apple ، Target یا Nike از تبلیغات بنری استفاده می کنند تا از طریق تبلیغات برند بتوانند تجارت خود را توسعه دهند.

2.یافتن مشتریان متناسب با هدف :

بسیاری از مشاغل به دلیل اینکه مشخصات مشتری ایده آل خود را مشخص نمی کنند ، با مشکل مواجه می شوند. به این ترتیب ، آنها در نهایت تلاش می کنند تا به همه بفروشند. این استراتژی به خوبی کار نمی کند.بهتر است یک شخص خریدار داشته باشید و این افراد خاص را هدف قرار دهید. مشتریان بالقوه روی بنرها کلیک کرده و در صفحه فروش شما قرار می گیرند. شما می توانید مطمئن باشید که مشتریان منجر بالقوه هستند ، در غیر این صورت ، آنها روی این تبلیغ کلیک نمی کردند.این عدم قطعیت در تلاش برای متقاعد کردن مشتریان در مورد پیشنهادات شما را از بین می برد.

3.مخاطبان خود را به عقب بکشید :

اگر شخصی در وب سایت شما آمده است ، اما در خبرنامه شما ثبت نام نکرده است یا محصول شما را امتحان نکرده است ، می توانید آنها را با تبلیغات بنر مجدداً بارگیری کنید.معمولاً تبلیغات بنر در وب سایتهای پر ترافیک قرار می گیرد که مطالب جالب یا مفیدی را ارائه می دهند.اما علاوه بر ترافیک ، جنبه های مهم دیگری نیز وجود دارد که باید در هنگام انتخاب وب سایت برای تبلیغ در نظر گرفته شود. به همین دلیل همواره به شما توصیه می کنیم در وب سایت هایی که در قسمت صنعت شما قرار دارند تبلیغ کنید.یکی از این جنبه ها ، هدف قرار دادن وب سایت است که کم و بیش باید با مخاطب مورد نظر بنر مطابقت داشته باشد.

 چرا تبلیغات بنر ( بنر مارکتینگ) مؤثر است؟

یکی از مزایای تبلیغات آنلاین نسبت به سنتی این است که می توان اثربخشی آن را به راحتی سنجید. با توجه به تبلیغات بنر ، شاخص اصلی اثربخشی میزان کلیک در نرخ است. نرخ کلیک از طریق (CTR) با تقسیم تعداد کاربرانی که بر روی تبلیغ کلیک کرده اند با تعداد دفعات نمایش تبلیغات (برداشت ها) محاسبه می شود.

چگونه بنر خود را تبلیغ کنید؟

پس از ایجاد بنر ، به فضای وب نیاز دارید تا بتوانید از آن استفاده کنید ، بنابراین باید فضای تبلیغ را در وب سایت ها خریداری کنید. تماس با صاحبان وبلاگ و وب سایت و مذاکره جداگانه با آنها می تواند استرس زا و وقت گیر باشد ، بنابراین بیشتر افراد برای تبلیغ تبلیغات خود یک شبکه تبلیغاتی را انتخاب می کنند.

برخی از این شبکه های تبلیغاتی عبارتند از: Google Adwords ، iab. ، تبلیغات Aol ، رسانه صحیح ، BuyAds.com ، OpenX. هرکدام از این موارد دارای معیارهای مشخصی هستند ، بنابراین قبل از شروع تبلیغات باید مطمئن شوید که بنرهای شما از مقررات خود پیروی می کنند.به این ترتیب ، شما مجبور نیستید دوباره بنر را ویرایش کنید.بنرهای تبلیغاتی بانر با همه این شبکه های تبلیغاتی سازگار هستند.

 چگونه تبلیغات بنری را شروع کنیم؟

مهم نیست که چه نوع تبلیغاتی را می خواهید انجام دهید ، چند اصل وجود دارد که باید به آن پایبند باشید تا بتوانید یک تبلیغات تبلیغاتی بنر مؤثر داشته باشید.

چیزی که من در تبلیغات بنر دوست دارم این است که همه چیز مربوط به تبلیغات بصری است. تصاویر (عکس ، فیلم) فراتر از تبلیغات متنی است و می توانید به راحتی از دکمه ها ، رنگ ها ، تصاویر ، متن یا حتی انیمیشن ها استفاده کنید تا پیامی را برای درک آسان ایجاد کنید.

بنابراین ، اصولی که به شما در شروع تبلیغات بنری کمک می کند چیست؟

1.از مبارزات انتخاباتی خود چه می خواهید – در مورد محصول / خدمات خود فکر کنید و ببینید که ایده خاصی که می توانید کمپین خود را بر روی آن ایجاد کنید چیست.

2.بودجه خود را تعیین کنید – تبلیغات چیزی است که برای نشان دادن هزینه می پردازید و تبلیغات بنر همان است. شما باید بدانید که چقدر پول برای سرمایه گذاری در این کمپین تبلیغاتی بنر می خواهید.

3.مخاطبان شما چه کسی هستند – درک اینکه می خواهید تبلیغ کنید چه کسی به شما کمک می کند تا یک تبلیغات تبلیغاتی بهتر بنر ایجاد کنید. زیرا شما نیازهای آنها را می دانید و می دانید چگونه آگهی بنر را طراحی کنید تا مورد توجه آنها قرار بگیرید.

به عنوان مثال ، ممکن است شخصی بگوید که یک تبلیغ خاص دارای نرخ کلیک 3٪ است. این بدان معنی است که از 100 برداشت ارائه شده ، بنر روی سه بار کلیک شده است.بنابراین ، هرچه CTR بالاتر باشد ، تبلیغات مؤثرتر است. ساده است.

نتیجه

تبلیغات بنر می تواند یک معامله واقعی برای تجارت شما باشد اگر بدانید چگونه می توانید آن را بهینه کنید و از آن بهترین استفاده را ببرید. برندهایی مانند AirBnb ، Wall Mart یا Time Magazine وجود دارند که از تبلیغات بنر استفاده می کنند و شاهد افزایش فعالیت آنها هستند.تیم دیجیتال مارکتینگ پدیده همواره پذیرای عزیزان علاقه مند به مباحث دیجیتال مارکتینگ در دوره های آموزش مجازی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان میباشد.

 

مقالات مرتبط

شاید علاقمند به دیدن این مقالات نیز باشید
(آرشیو کامل)

نقش موشن گرافیک در بهبود بازار کسب و کار آنلاین نقش موشن گرافیک در بهبود بازار کسب و کار آنلاین مقالات تجارت الکترونیک

پدیده تجارت

13 شهریور 1397

تفاوت اندروید Studio با اندروید eclipse تفاوت اندروید Studio با اندروید eclipse مقالات موبایل

پدیده تجارت

03 مرداد 1394

مزایای استفاده از React Native در طراحی اپ موبایل مزایای استفاده از React Native در طراحی اپ موبایل مقالات موبایل

پدیده تجارت

14 اسفند 1397

نکاتی برای محبوب شدن در شبکه های اجتماعی نکاتی برای محبوب شدن در شبکه های اجتماعی مقالات برندینگ

پدیده تجارت

17 مرداد 1396

هاست لینوکس بخریم یا ویندوز؟ هاست لینوکس بخریم یا ویندوز؟ مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

07 آبان 1396

مشاوره تخصصی بصورت حرفه ای در اصفهان مشاوره تخصصی بصورت حرفه ای در اصفهان مقالات

پدیده تجارت

11 مرداد 1397

نتایج یک روز کاری خوب در پدیده نتایج یک روز کاری خوب در پدیده مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

18 مهر 1396

چه کسانی باید برنامه نویسی را یادبگیرند؟ چه کسانی باید برنامه نویسی را یادبگیرند؟ مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

05 شهریور 1396

طراحی سایت با کدام زبان برنامه نویسی ؟ طراحی سایت با کدام زبان برنامه نویسی ؟ مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

24 مهر 1398

چه نوع محتوایی تولید کنیم؟ چه نوع محتوایی تولید کنیم؟ مقالات برندینگ

پدیده تجارت

22 تیر 1398

آموزش سینما 4d دراصفهان آموزش سینما 4d دراصفهان

پدیده تجارت

12 تیر 1399

وبینار آموزش طراحی سایت اصفهان وبینار آموزش طراحی سایت اصفهان مقالات طراحی وب سایت

پدیده تجارت

30 فروردین 1399

دیدگاه کاربران

0

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها